Sledovat film
Ničitel Conan
online

Film Ničitel Conan
  Trailer k filmu Ničitel Conan Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokračování mimořádně úspěšné fantasy ságy o nepřemožitelném bojovníkovi, který se tentokrát vydává na nebezpečnou cestu jako ochránce princezny s významným posláním.
Conan stále ještě oplakává svou mrtvou milenku Valerii. Je obklíčen bojovníky královny Taramis, které porazí a královna ho požádá, aby doprovázel její neteř, princeznu Jehnu, na cestě pro drahokam ke kouzelníkovi Thot-Amonovi. Za odměnu mu vládkyně slíbí oživení Valerie.

Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Conan), Grace Jonesová (Zula), Wilt Chamberlain (Bombaata), Mako (Akiro), Tracey Walter (Malak), Sarah Douglasová (Královna Taramis)
Země: USA
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 24.8.2022 02:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko