Film Kurýr 3

Sledovat film
Kurýr 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pravidla zůstávají stejná. Až na jedno...
Frank Martin byl přinucen přepravit Valentinu, unesenou dceru Leonida Vasileva, ředitele Environmental Protection Agency pro Ukrajinu, z Marseille, přes Stuttgart a Budapešť až do Oděssy u Černého moře. Během cesty se za pomoci inspektora Tarconiho musí Frank poprat s lidmi, kteří ho donutili vzít tuto práci, agenty vyslanými Vasilevem, aby ho zadrželi, a všeobecnou ne-spoluprací Valentiny. Navzdory její cynické povaze a jeho odhodlání se nezaplést, Frank a Valentina se během úniku z bláznivých a život-ohrožujících situací do sebe zamilují.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Režie: Olivier Megaton
Hrají a postavy: Jason Statham (Frank Martin), Natalya Rudakova (Valentina), François Berléand (Tarconi), Robert Knepper (Johnson), Jeroen Krabbé (Leonid Vasilev), Alex Kobold (Leonidův pobočník)
Scénář: Robert Mark Kamen, Luc Besson
Země: Francie, Velká Británie, USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko