Sledovat film
Loupež po italsku
online

Film Loupež po italsku
  Trailer k filmu Loupež po italsku Trailer
Přehrajte si film Loupež po italsku HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Naprosto dokonalá krádež, ale ...
Jejich geniální plán byl promyšlen do nejmenších detailů a proveden naprosto bezchybně. Konečně, každý z nich byl špičkovým profesionálem ve svém oboru a Charlie by za svůj tým dal ruku do ohně. Zdařil se i únik, přestože to byl jeden z nejstřeženějších paláců v Benátkách. Ale jeden z nich zradil a právě Steveovi spadl do klína přímo pohádkový poklad. Jeho podraz zaplatil životem kasař John, veterán, který sobě i dceři slíbil, že pak už pověsí řemeslo na hřebík.

Stella podědila zlaté kasařské ruce po otci jen s tím rozdílem, že ona stojí na straně zákona. Pro Charlieho tedy není snadné získat ji na svou stranu a přesvědčit, že cílem nejsou jen oslnivě blyštivé zlaté cihly, ale především pomsta za smrt kamaráda, jejího otce. Pak je třeba zvážit každý krok, protože i Steve je profík na slovo vzatý a navíc závratně bohatý, takže co neumí či nedokáže, může koupit, zaplatit nebo uplatit. Jenže koho by napadlo, že právě ten den naprosto zkolabuje dopravní systém v centru Los Angeles ...

Režie: F. Gary Gray
Hrají a postavy: Mark Wahlberg (Charlie Croker), Charlize Theronová (Stella Bridgerová), Donald Sutherland (John Bridger), Jason Statham (Handsome Rob), Seth Green (Lyle), Mos Def (Left Ear)
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 22.3.2023 11:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська