Film Ostrov

Sledovat film
Ostrov
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Opuštěný ostrov, odhalená tajemství a milostný pár podrobující se prvním zkouškám jejich vztahu.
Sophia a Daneel jsou zamilovaný a vášnivý pár žijící v Paříži. Sophie inicuje překvapení - cestu do Bulharska. Daneel otevřeně odmítá jet, ale Sophie trvá na svém a nakonec ho přiměje k odjezdu. Když dorazí na místo, Sophie zjišťuje, že se zde Daneel narodil... Po několika hodinách strávených na zaplněné pláži Daneel zavede Sophii na téměř opuštěný ostrov ztracený v Černém moři. Zde objeví Daneel v Sophiině tašce těhotenské testy. Horko a několik zvláštních místních obyvatel brzy změní jejich vlastní chování a ostrov pomalu odhaluje skryté obavy, které zpochybní jejich lásku. Aby se přes to všechno dostali, musí všichni vkročit do neznáma...

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Kamen Kalev
Hrají a postavy: Laetitia Castaová (Sophie), Thure Lindhardt (Daneel), Bertille Chabert (Lou), Rousy Chanev (Pavel), Olivier Claverie (Simon), Alexander Elenkov (hotelový poslíček)
Scénář: Kamen Kalev
Země: Bulharsko, Švédsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 51 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko