Film
Krokodýl Dundee 2

Film Krokodýl Dundee 2
  Trailer  k filmu Krokodýl Dundee 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Krokodýl Dundee 2

Nové dobrodružství krásné novinářky a neohroženého lovce, aneb Útěk před mafií do australské buše.
Svérázný australský lovec Michael J. Krokodýl Dundee žije se svou láskou Sue v New Yorku, ale stále více se mu stýská po buši. Když je Sue unesena do luxusního sídla kolumbijského drogového bosse Rika, pomocí odvážného plánu pronikne do jeho sídla a Sue zachrání. Jenže Krokodýl je spíše tvorem džungle a ve městě ji nedokáže ochránit. A tak se Sue odjedou zpět do Austrálie..

Originální název:

Crocodile Dundee II

Režie: John Cornell
Hrají a postavy: Paul Hogan (Michael J. 'Crocodile' Dundee), Linda Kozlowská (Sue Charltonová), John Meillon (Walter Reilly), Hechter Ubarry (Rico), Juan Fernández (Miguel), Charles Dutton (Leroy)
Scénář: Brett Hogan, Paul Hogan
Země: Austrálie, USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina