Sledovat film Krokodýl Dundee 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Krokodýl Dundee 2
  Trailer k filmu Krokodýl Dundee 2   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
John Cornell
Hrají a postavy:
Paul Hogan (Michael J. 'Crocodile' Dundee), Linda Kozlowská (Sue Charltonová), John Meillon (Walter Reilly), Hechter Ubarry (Rico), Juan Fernández (Miguel), Charles Dutton (Leroy)
Scénář:
Brett Hogan, Paul Hogan
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Nové dobrodružství krásné novinářky a neohroženého lovce aneb Útěk před mafií do australské buše.

Australský lovec Mick žije s novinářkou Sue Charletonovou v New Yorku. Byl by spokojen, kdyby se mu nestýskalo po buši anebo kdyby měl alespoň nějakou práci. Pomoc mu nabídne černoch Leroy, obyvateli považovaný za poněkud ostrého hocha. Když jde Mick vyřídit jeho zakázku do úřadu nalézajícího se v jednom z nejvyšších pater mrakodrapu, náhodou zachrání sebevraha, který se chystá skočit dolů. Vzápětí je Sue unesena zločinci, kteří po ní chtějí film se záběry svého bosse Ricka. Na co by jiný potřeboval slušný policejní oddíl, zvládne Mick takřka sám. Po osvobození Sue oba raději odjíždějí do australské buše, doufajíc, že je tam kromě nástrah tamní přírody nic nebezpečného nečeká. O jejich odjezdu se však samozřejmě dovídají i mafiáni, a vydávají se po jejich stopách...
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko