Sledovat film Hroši v Africe online

Přehrajte si film Hroši v Africe online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hroši v Africe
  Trailer k filmu Hroši v Africe   Sledovat Hroši v Africe online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Italo Zingarelli
Hrají a postavy:
Terence Hill (Slim), Bud Spencer (Tom), Joe Bugner (Ormond), May Dlaminiová (Mama Leone), Dawn Jürgensová (Stella), Malcolm Kirk (Ormond's bald henchman)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1979
Popis:
Bláznivá italská filmová komedie o turistickém ruchu a dvou ne zcela obvyklých průvodcích.

Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako rození smolaři však nemají lehký život a na jejich výpravy šokovaní turisté jen tak nezapomenou. Zejména pokud měli tolik nerozumu, že si s nimi chtěli zahrát karty. Hůř už totiž mohli dopadnout jen ti, kdo si dovolili ohrožovat zvířata, která oba svérázní průvodci potřebovali pro své podnikání.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski