Film Hroši v Africe

Sledovat film
Hroši v Africe
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bláznivá italská filmová komedie o turistickém ruchu a dvou ne zcela obvyklých průvodcích.
Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako rození smolaři však nemají lehký život a na jejich výpravy šokovaní turisté jen tak nezapomenou. Zejména pokud měli tolik nerozumu, že si s nimi chtěli zahrát karty. Hůř už totiž mohli dopadnout jen ti, kdo si dovolili ohrožovat zvířata, která oba svérázní průvodci potřebovali pro své podnikání.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie: Italo Zingarelli
Hrají a postavy: Terence Hill (Slim), Bud Spencer (Tom), Joe Bugner (Ormond), May Dlaminiová (Mama Leone), Dawn Jürgensová (Stella), Malcolm Kirk (Ormond's bald henchman)
Scénář: Barbara Alberti, Amedeo Pagani, Vincenzo Mannino, Italo Zingarelli
Země: Itálie
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko