Film Krycí jméno U.N.C.L.E.

Sledovat film
Krycí jméno U.N.C.L.E.
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zachraňovat svět nikdy nevyjde z módy.
Američan Napoleon Solo a Rus Illya Kuryakin bojují proti všem zločincům, kteří ohrožují svět. Příběh se odehrává na počátku šedesátých let dvacátého století na vrcholu studené války. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojují proti záhadné zločinecké organizaci, která si podmaňuje svět prostřednictvím šíření jaderných zbraní a různých moderních technologií. Klíčem k dopadení hlavních viníků je dcera německého vědce. Začíná souboj s časem, aby se zabránilo k celosvětové katastrofě.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie: Guy Ritchie
Hrají a postavy: Henry Cavill (Solo), Armie Hammer (Illya), Alicia Vikander (Gaby), Elizabeth Debicki (Victoria), Luca Calvani (Alexander), Sylvester Groth (strýc Rudi)
Scénář: Lionel Wigram, Jeff Kleeman, Guy Ritchie, Sam Rolfe, David C. Wilson
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko