Sledovat film Krycí jméno U.N.C.L.E. online

Přehrajte si film Krycí jméno U.N.C.L.E. online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Dobrodružný, Komedie Krycí jméno U.N.C.L.E. na !
  Trailer k filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.   Sledovat Krycí jméno U.N.C.L.E. online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Guy Ritchie
Hrají a postavy:
Henry Cavill (Solo), Armie Hammer (Illya), Alicia Vikander (Gaby), Elizabeth Debicki (Victoria), Luca Calvani (Alexander), Sylvester Groth (strýc Rudi)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Zachraňovat svět nikdy nevyjde z módy.

Američan Napoleon Solo a Rus Illya Kuryakin bojují proti všem zločincům, kteří ohrožují svět. Příběh se odehrává na počátku šedesátých let dvacátého století na vrcholu studené války. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojují proti záhadné zločinecké organizaci, která si podmaňuje svět prostřednictvím šíření jaderných zbraní a různých moderních technologií. Klíčem k dopadení hlavních viníků je dcera německého vědce. Začíná souboj s časem, aby se zabránilo k celosvětové katastrofě.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski