Film Piráti z velkého solného jezera

Sledovat film
Piráti z velkého solného jezera
online

Přehrajte si film Piráti z velkého solného jezera online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1344 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Piráti mluví tak slaně, že sami svým bukanýrům neuvěříte!
Kirk Redgrave je věčně zasněný hňup, který žije se svou maminkou, dokud ho její nesouhlas s jeho tajným pirátským životem nedonutí se odstěhovat. Vezme s sebou roztomilého břídila Flinta jako svého hlavního kormidelníka a vyplují společně na Velké Solné jezero. Přirážejí k pobřeží, aby vyplenili košíky nicnetušícím piknikářům a rozpoutali boží dopuštění mezi všemi suchozemci, co se jim připletou do cesty. A když narazí na opravdickou mapu k prokletému pokladu, hned jsou naši bukanýři pronásledováni řadou pěkně praštěných lidí, kteří se všichni vypravili na hon za pohádkovým bohatstvím. Víc legrace než s lahví rumu si užijete s PIRÁTY VELKÉHO SOLNÉHO JEZERA ve svěžím příběhu o dvou podivínech, kteří při prožívání svách nejtajnějších snů najdou opravdové přátelství.

Žánr: Dobrodružný, Komedie
Režie: E.R. Nelson
Hrají a postavy: Kirby Heyborne (Kirk Redgrave / Nosebeard), Trenton James (Flint Weaver / Cutthroat Dan), Larry Bagby (Drake / mladý muž), Emily Tyndallová (Ruby / mladý žena), Joyce Cohenová (paní Redgrave), Michael Anthony Christian (muž v bílém)
Scénář: E.R. Nelson, Nathan Phillips
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko