Sledovat film RoboCop online

Přehrajte si film RoboCop HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, science fiction, thriller RoboCop na TVP2!
  Trailer k filmu RoboCop   Sledovat RoboCop online
Žánr:
akční, krimi, science fiction, thriller
Režie:
José Padilha
Hrají a postavy:
Joel Kinnaman (Robocop), Gary Oldman (Dr. Dennett Norton), Michael Keaton (Raymond Sellars), Abbie Cornishová (Clara Murphy), Jackie Earle Haley (Maddox), Michael K. Williams (Officer Jack Lewis)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Zločin má nového nepřítele.

Policistu Alexe Murphyho zabila banda gangsterů, tím však jeho role při potlačování zločinu neskončila. Z jeho tělesných pozůstatků je zkonstruován kyborg, poslušný a prakticky nezničitelný nástroj - Robocop. Nelítostně zasahuje proti jakékoliv kriminalitě kolem sebe, je odolný vůči střelám i bombám a vyzbrojený těmi nejmodernějšími zbraněmi. Robocop si rychle získává jméno v ulicích Detroitu plných násilí. Navzdory svému novému drsnému zevnějšku se však Robocop uvnitř trápí. Stále častěji se mu vracejí útržky vzpomínek z dřívějšího života a živě si vybavuje hrůzy své vlastní smrti rukama brutálních zabijáků. Postupně se v něm probudí stará Murphyho osobnost, která začne pátrat po svých vrazích. Nechce jen spravedlnost... chce se pomstít!
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.