Sledovat film Robocop online

Přehrajte si film Robocop online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, sci-fi Robocop na !
  Trailer k filmu Robocop   Sledovat Robocop online
Žánr:
akční, komedie, krimi, sci-fi
Režie:
Paul Verhoeven
Hrají a postavy:
Peter Weller (důstojník Alex J. Murphy / RoboCop), Nancy Allenová (důstojník Anne Lewisová), Dan O'Herlihy (starý muž), Ronny Cox (Dick Jones), Kurtwood Smith (Clarence J. Boddicker), Miguel Ferrer (Bob Morton)
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Napůl člověk, napůl stroj - to je robot, vytvořený z tělesných pozůstatků zavražděného policisty a je v podstatě nezničitelný.

Policistu Alexe Murphyho sice zabila banda gangsterů, tím však jeho role při potlačování zločinu zdaleka nekončí. Z jeho tělesných pozůstatků je zkonstruován kyborg, poslušný a prakticky nezničitelný nástroj. Později se ale v RoboCopovi probudí stará Murphyho osobnost, která začne pátrat po svých vrazích.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski