Sledovat film Robocop online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Robocop
  Trailer k filmu Robocop   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie:
José Padilha
Hrají a postavy:
Joel Kinnaman (Robocop), Gary Oldman (Dr. Dennett Norton), Michael Keaton (Raymond Sellars), Abbie Cornishová (Clara Murphy), Jackie Earle Haley (Maddox), Michael K. Williams (Officer Jack Lewis)
Scénář:
Michael Miner, Joshua Zetumer, Edward Neumeier
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Zločin má nového nepřítele.

Policistu Alexe Murphyho zabila banda gangsterů, tím však jeho role při potlačování zločinu neskončila. Z jeho tělesných pozůstatků je zkonstruován kyborg, poslušný a prakticky nezničitelný nástroj - Robocop. Nelítostně zasahuje proti jakékoliv kriminalitě kolem sebe, je odolný vůči střelám i bombám a vyzbrojený těmi nejmodernějšími zbraněmi. Robocop si rychle získává jméno v ulicích Detroitu plných násilí. Navzdory svému novému drsnému zevnějšku se však Robocop uvnitř trápí. Stále častěji se mu vracejí útržky vzpomínek z dřívějšího života a živě si vybavuje hrůzy své vlastní smrti rukama brutálních zabijáků. Postupně se v něm probudí stará Murphyho osobnost, která začne pátrat po svých vrazích. Nechce jen spravedlnost... chce se pomstít!
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko