Sledovat film
King Kong
online

Film King Kong
  Trailer k filmu King Kong Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Teprve teď se vrací král.
Naivní herečka Naomi Watts přijme nabídku bezohledného filmového producenta, který hledá představitelku hlavní hrdinky do svého nového filmu. Tým filmařů se poté vydává na záhadný Skull Island, kde objeví zapomenutou divokou civilizaci uctívající obrovskou opici jménem King Kong. Setkání s legendární gorilou se změní v boj o holý život, nebezpečné monstrum se však tváří v tvář křehké herečce zachová zcela nečekaně.

Režie: Peter Jackson
Hrají a postavy: Naomi Wattsová (Ann Darrowová), Jack Black (Carl Denham), Adrien Brody (Jack Driscoll), Thomas Kretschmann (kapitán Englehorn), Colin Hanks (Preston), Andy Serkis (Lumpy)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 30.11.2022 09:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська