Film Ve jménu krále

Sledovat film
Ve jménu krále
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Život těžce pracující muže, známého prostě jako Farmář, se navždy změní poté, co do jejich vesnice Stonebridge vtrhnou loupeživí a nesmírně krutí Krugové. Zabijou jeho syna a jeho ženu Solanu unesou. Farmář se vydá na cestu za osvobozením svojí milované ženy a za zničením dávného nepřítele Galliana, který v tom všem má prsty.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie: Uwe Boll
Hrají a postavy: Leelee Sobieski (Muriella), Jason Statham (farmář), Leelee Sobieská (Muriella), John Rhys-Davies (Merick), Ron Perlman (Norick), Claire Forlaniová (Solana)
Scénář: Jason Rappaport, Dan Stroncak, Doug Taylor, Chris Taylor
Země: Německo, Kanada, USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 40 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko