Sledovat film S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení online

Přehrajte si film S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení na Prima!
  Trailer k filmu S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení   Sledovat S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Clark Johnson
Hrají a postavy:
Samuel L. Jackson (Sgt. Dan 'Hondo' Harrelson), Colin Farrell (Jim Street), Michelle Rodriguezová (Chris Sanchezová), LL Cool J (David 'Deke' Kay), Josh Charles (T.J. McCabe), Jeremy Renner (Brian Gamble)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Patří k nejlepším z nejlepších. Jsou elitou mezi strážci zákona. Nyní je čeká nejtěžší mise.

Příslušník jednotky S.W.A.T. Jim Street spolu se svým partnerem Brianem Gamblem učiní během záchrany rukojmích z přepadené banky sporné rozhodnutí, díky kterému je následně donucen elitní policejní tým opustit. Gamble je vývojem situace znechucen a odchází od policie, Street se s ponížením vyrovná, přijme nové pracovní místo a doufá, že jednoho dne dostane šanci se do jednotky rychlého nasazení znovu dostat.
Jeho sen se mu plní krátce poté, co je velitel Dan "Hondo" Harrelson pověřen úkolem najít a vycvičit pět prvotřídních policistů, ze kterých se stane nová jednotka S.W.A.T. Streetovými novými kolegy jsou Deacon "Deke" Kaye, Chris Sanchez, Michael Boxer a T.J. McCabe.
Ihned po zakončení několikatýdenního náročného výcviku čeká nový tým první ostrá akce - drogový boss Alex Montel otevřeně prohlásí, že zaplatí 100 milionů dolarů člověku, kterému se podaří jej osvobodit z policejní vazby. Zdánlivě rutinní transport vězně se tak změní v nebezpečnou akci, během níž čeká jednotku rychlého nasazení konfrontace se skupinou nemilosrdných a dobře vyzbrojených žoldáků.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.