Film S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení

Sledovat film
S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Patří k nejlepším z nejlepších. Jsou elitou mezi strážci zákona. Nyní je čeká nejtěžší mise.
Příslušník jednotky S.W.A.T. Jim Street spolu se svým partnerem Brianem Gamblem učiní během záchrany rukojmích z přepadené banky sporné rozhodnutí, díky kterému je následně donucen elitní policejní tým opustit. Gamble je vývojem situace znechucen a odchází od policie, Street se s ponížením vyrovná, přijme nové pracovní místo a doufá, že jednoho dne dostane šanci se do jednotky rychlého nasazení znovu dostat.
Jeho sen se mu plní krátce poté, co je velitel Dan "Hondo" Harrelson pověřen úkolem najít a vycvičit pět prvotřídních policistů, ze kterých se stane nová jednotka S.W.A.T. Streetovými novými kolegy jsou Deacon "Deke" Kaye, Chris Sanchez, Michael Boxer a T.J. McCabe.
Ihned po zakončení několikatýdenního náročného výcviku čeká nový tým první ostrá akce - drogový boss Alex Montel otevřeně prohlásí, že zaplatí 100 milionů dolarů člověku, kterému se podaří jej osvobodit z policejní vazby. Zdánlivě rutinní transport vězně se tak změní v nebezpečnou akci, během níž čeká jednotku rychlého nasazení konfrontace se skupinou nemilosrdných a dobře vyzbrojených žoldáků.

Žánr: Thriller, Akční, Krimi
Režie: Clark Johnson
Hrají a postavy: Samuel L. Jackson (Sgt. Dan 'Hondo' Harrelson), Colin Farrell (Jim Street), Michelle Rodriguezová (Chris Sanchezová), LL Cool J (David 'Deke' Kay), Josh Charles (T.J. McCabe), Jeremy Renner (Brian Gamble)
Scénář: Robert Hamner, Ron Mita, Jim McClain
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko