Sledovat film
Když se setmí
online

Film Když se setmí
  Trailer k filmu Když se setmí Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdo uteče vyhraje ...
Příběh začíná rozhodnutím špičkového zloděje Maxe Burdetta a jeho krásné společnice Loly nenápadně se uklidit na bahamském Paradise Islandu, protože právě uskutečnili poslední loupež - druhý ze tří Napoleonových diamantů - a je čas na zasloužený "zlodějský důchod". Jejich finanční budoucnost je zajištěna a kariéra ve světě zločinu minulostí. Jenže agent FBI Stan, který už je sedm let Maxovi na stopě jako ohař, nevěří, že by se tahle dvojka dokázala usadit. Domnívá se, že Max a Lola ještě plánují ukrást poslední Napoleonův diamant - mezi odborníky známý jako jeden z největších na světě, který na svém povrchu nemá ani jediný kaz a jeho hodnota je odhadována na dobrých 70 milionů dolarů. Podle tajných informací se ví, že diamant má dorazit na palubě výletní lodi zrovna na Paradise Island. Ačkoliv Stan nemá v Karibiku žádné pravomoci, rozhodne se chytit vychytralého Maxe a Lolu přímo při činu ...

Režie: Brett Ratner
Hrají a postavy: Pierce Brosnan (Max Burdett), Salma Hayeková (Lola Cirillo), Woody Harrelson (Stan Lloyd), Don Cheadle (Henri Mooré), Naomie Harrisová (Žofie), Chris Penn (Rowdy Fan)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 18.8.2022 06:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko