Film
Policajti na baterky

Film Policajti na baterky
  Trailer  k filmu Policajti na baterky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Policajti na baterky

Bývalý policajt a neúspěšný student policejní akademie, kteří dělají sekuriťáky, se pokusí překonat svoje rozdílnosti a zničit gang pašeráků.
Earl Montgomery, nabubřelý mladík, kterého nevzali do policejní akademie, a Hank Rafferty, neoblíbený uhlazený policista, před sebou zřejmě neutečou. Potkají se během běžné dopravní zácpy, která se vymkne kontrole a při níž každý z nich stojí na opačné straně zákona. Nyní musí jako řadový ozbrojený doprovod znemožnit pašerácký obchod. Přes odpor nadporučíka Washingtona a detektiva McDuffa, začínají Earl a Hank rozplétat složitý plán, který vymyslel Nash se svými kumpány. Našim hochům se dostane do rukou nezničitelná kovová slitina v hodnotě milionů dolarů. Vymyslí plán, který je stejně potrhlý jako oni dva, přesto se zdá, že tito dva beznadějní partneři vyřeší zločin... pokud se nejdřív vzájemně nezabijí...

Originální název:

National Security

Žánr: Komedie, Akční, Krimi
Režie: Dennis Dugan
Hrají a postavy: Martin Lawrence (Earl Montgomery), Steve Zahn (Hank Rafferty), Colm Feore (Detektiv Frank McDuff), Bill Duke (Nadporučík Washington), Eric Roberts (Nash), Timothy Busfield (Charlie Reed)
Scénář: Jay Scherick, David Ronn
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina