Sledovat film Tři králové online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tři králové
  Trailer k filmu Tři králové   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Válečný
Režie:
David O. Russell
Hrají a postavy:
George Clooney (Gates), Mark Wahlberg (Barlow), Ice Cube (Elgin), Spike Jonze (Conrad Vig), Cliff Curtis (Amir Abdullah), Nora Dunnová (Adriana Cruzová)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Být králem není zas tak špatné.

Malá skupina amerických vojáků, kteří bojovali na území Iráku během války v zálivu, se rozhodne zůstat o něco déle, než v podobných situacích bývá zvykem. Mají k tomu pádný důvod. Rozhodli se ukrást velký náklad zlata, který měl být tajně ukryt poblíž jejich pouštní základny. S mapou, o níž věří, že je ke zlatu dovede se vydávají na cestu, která navždy změní jejich životy a zavede je do nebezpečí, proti kterým byla právě prodělaná bitva jen hrou na vojáky...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski