Film
Tři králové

Film Tři králové
  Trailer  k filmu Tři králové
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Přáli si hodně peněz. Potom už jen holý život.
Malá skupina amerických vojáků, kteří bojovali na území Iráku během války v zálivu, se rozhodne zůstat o něco déle, než v podobných situacích bývá zvykem. Mají k tomu pádný důvod. Rozhodli se ukrást velký náklad zlata, který měl být tajně ukryt poblíž jejich pouštní základny. S mapou, o níž věří, že je ke zlatu dovede se vydávají na cestu, která navždy změní jejich životy a zavede je do nebezpečí, proti kterým byla právě prodělaná bitva jen hrou na vojáky.

Originální název:

Three Kings

Hrají a postavy: George Clooney (Gates), Mark Wahlberg (Barlow), Ice Cube (Elgin), Spike Jonze (Conrad Vig), Cliff Curtis (Amir Abdullah), Nora Dunnová (Adriana Cruzová)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Filmbox
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina