Sledovat film Policajt ze San Franciska online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Policajt ze San Franciska
  Trailer k filmu Policajt ze San Franciska   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Thriller
Režie:
Thomas Carter
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Scott Roper), Kim Miyoriová (Detektiv Kimuraová), Art Evans (Sam Baffett), James Carpenter (Forbes), Michael Rapaport (Kevin McCall), Donal Logue (Earl)
Scénář:
Randy Feldman
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Americká akční komedie o vyjednávači s rychlou hubou , přesnou muškou a spoustou potíží.

Scott Roper je při vyjednávání o rukojmích v sanfranciské policii považován za největšího odborníka. Díky svým schopnostem a odvážným akcím zvládá i ty nejzapeklitější situace. Teprve chladnokrevná vražda jeho dlouholetého kolegy Sama jej vyvede z míry. Proti vůli svého šéfa uspořádá hon na nelítostného vraha policistů Kordu. Ten však zorganizuje ďábelskou hru kočky s myší...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko