Sledovat film
Iron Man 3
online

Film Iron Man 3
  Trailer k filmu Iron Man 3 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark je nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou protivníka připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. V okamžiku, kdy je zahnán do kouta, snaží se přežít jen prostřednictvím svých vynálezů a při ochraně svých nejbližších se musí spolehnout na svou geniální mysl a své instinkty. Postupem času pak nachází odpověď na otázku, zda je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek pouze součástí jeho samého..

Režie: Shane Black
Hrají a postavy: Robert Downey Jr. (Tony Stark), Gwyneth Paltrowová (Pepper Pottsová), Don Cheadle (Colonel James Rhodes), Guy Pearce (Aldrich Killian), Rebecca Hallová (Maya Hansen), Jon Favreau (Happy Hogan (Tomáš Racek))
Země: USA, Čína
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko