Guy Pearce

herec
Guy Pearce - Zrádce
Guy Pearce - Zrádce
Narozen: 5.10.1967, Ely, Cambridgeshire, Anglie, Velká Británie (56 let)
Výška: 180 cm
Rodné jméno: Guy Edward Pearce
Je herec, který úspěšně neustále objevuje sám sebe. Od své role ve filmu "Priscilla, Queen of the Desert," k roli detektiva ve slavném filmu roku 1997 L.A.Confidential", po nedávnou zpěvnou roli ve filmu "A Slipping Down Life", předvedl Pearce obrovský rozsah a mimořádný talent.

32 letý Angličan, hrál roli Mika v seriálu Neighbours, který začal v roce 1986. Po svém úspěšném vystoupení v "Priscille", Pearce pokračoval v práci pro Australia´ s universally syndicated seriál a TV Spojeného království. Poté prorazil do Hollywoodu, kde zahrál roli Ed Exleyho vedle Kevina Spaceyho a Kim Bassinger. V loňském roce dokončil práci ve filmu Billyho Friedkina "The Rules of Engagement" a komiks - hororový film "Ravenous". V současné době natáčí film "Hrabě Monte Cristo" pro Warner Bros, v režii Kevina Reynoldse.
Přehrajte si filmy a seriály s Guym Pearcem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 314 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Guym Pearcem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina