Sledovat film
Den nezávislosti
online

Film Den nezávislosti
  Trailer k filmu Den nezávislosti Trailer
Přehrajte si film Den nezávislosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 265 filmů a 132 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Otázka, zda jsme ve vesmíru sami, je zodpovězena. Teď je otázkou, zda se nám setkání s gigantickou mimozemskou lodí nestane osudným.
Mimozemšťané, jejichž létající talíře mají obrovské rozměry, přiletí na Zemi a začnou ji ničit. Vláda USA nasazuje bezvýsledně všechny zbraně, včetně nukleárních. Na polozničené planetě vládne chaos a panika. Prezident USA vyhlašuje stav ohrožení a mobilizuje všechny síly, které ještě zbyly. S vetřelci se nakonec vypořádá stíhací pilot a mladý elektrotechnik, kteří se spolu vydají narušit obranný systém mateřské kosmické lodi mimozemšťanů. Ve strhující bitvě lidstvo vítězí nad kolonizátory právě na Den nezávislosti.

Režie: Roland Emmerich
Hrají a postavy: Will Smith (Captain Steven Hiller), Bill Pullman (President Thomas J. Whitmore), Jeff Goldblum (David Levinson), Mary McDonnellová (First Lady Marilyn Whitmore), Judd Hirsch (Julius Levinson), Robert Loggia (General William Grey)
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko