Film Den nezávislosti

Sledovat film
Den nezávislosti
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Otázka, zda jsme ve vesmíru sami, je zodpovězena. Teď je otázkou, zda se nám setkání s gigantickou mimozemskou lodí nestane osudným.
Mimozemšťané, jejichž létající talíře mají obrovské rozměry, přiletí na Zemi a začnou ji ničit. Vláda USA nasazuje bezvýsledně všechny zbraně, včetně nukleárních. Na polozničené planetě vládne chaos a panika. Prezident USA vyhlašuje stav ohrožení a mobilizuje všechny síly, které ještě zbyly. S vetřelci se nakonec vypořádá stíhací pilot a mladý elektrotechnik, kteří se spolu vydají narušit obranný systém mateřské kosmické lodi mimozemšťanů. Ve strhující bitvě lidstvo vítězí nad kolonizátory právě na Den nezávislosti.

Žánr: Thriller, Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie: Roland Emmerich
Hrají a postavy: Will Smith (Captain Steven Hiller), Bill Pullman (President Thomas J. Whitmore), Jeff Goldblum (David Levinson), Mary McDonnellová (First Lady Marilyn Whitmore), Judd Hirsch (Julius Levinson), Robert Loggia (General William Grey)
Scénář: Dean Devlin, Roland Emmerich
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko