Gwyneth Paltrowová

herečka
Gwyneth Paltrowová - Letuška 1. třídy
Gwyneth Paltrowová - Letuška 1. třídy
Narozena: 27.9.1972, Los Angeles, California, USA (50 let)
Výška: 177 cm
Rodné jméno: Gwyneth Kate Paltrow
Hollywood ji sledoval s obrovským zájmem od jejího úžasného výkonu v úspěšném filmu "Flesh and Bone," po boku Meg Ryanové a Dennise Quaida. Její role Vily de Lessupsové, po boku Josepha Fiennese, v oskarovém filmu "Zamilovaný Shakespeare" jí přinesl cenu Zlatého Globu, cenu Screen Actors Guild a Oskara za nejlepší ženský herecký výkon.

Paltrowová hraje ve filmech: "Possession ," Neila La Bute, "A View From the Top" Bruno Baretta a "The Royal Tennenbaums" Wese Andersona. (Gene Hackman a Anjelica Hustonová). Předtím Paltrowová hrála ve filmu "Duets," v režii svého otce Bruce Paltrowa a "Bounce," po boku Bena Afflecka v režii Dona Roose. Dále hrála ve filmu "The Talented Mr. Ripley," režie Anthony Minghella. "A Perfect Murder," po boku Michaela Douglase a Viggo Mortensena a ve filmu "Sliding Doors." Více

Narodila se v Los Angeles, kde strávila prvních jedenáct let svého života. Její otec, Bruce Paltrow, je mimořádně úspěšný producent. ("St. Elsewhere," "The White Shadow") a její matka je nositelka Oskara, Blythe Dannerová.

V jedenácti letech se s rodinou přestěhovala do New Yorku, kde navštěvovala Spence School. Pak studovala na the University of California v Santa Barbara, obor dějiny umění. Brzy však zjistila, že to není přesně to po čem toužila a proti vůli svého otce, ze školy odešla. Teprve když ji uviděl hrát po boku své matky a Tonyho Goldwyna, začal podporovat její hereckou kariéru. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Gwyneth Paltrowovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 446 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Gwyneth Paltrowovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська