Film Terminator Genisys

Sledovat film
Terminator Genisys
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Teď platí jiná pravidla.
Když vůdce lidského odboje, John Connor, pošle seržanta Kyle Reese zpět do roku 1984, aby ochránil Sarah Connorovou a zachoval budoucnost, nečekaný zvrat událostí naruší časovou osu. Seržant Reese se ocitne v nové, neznámé verzi minulosti, kde se musí vypořádat s nepravděpodobnými spojenci, včetně nového terminátora T-800, tzv. Ochránce a s novými nebezpečnými nepřáteli na nečekané misi: musí zachránit budoucnost

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Režie: Alan Taylor
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (hlídačka), Jason Clarke (John Connor), Emilia Clarke (Sarah Connor), Jai Courtney (Kyle Reese), J.K. Simmons (O'Brien), Dayo Okeniyi (Danny Dyson)
Scénář: Patrick Lussier, Gale Anne Hurd, James Cameron, Laeta Kalogridis
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko