Sledovat film
Super 8
online

Film Super 8
  Trailer  k filmu Super 8
Přehrajte si film Super 8 HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 491 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Super 8

Děti se rozhodnou natočit vlastní amatérský horor. Natáčení se však zvrhne, když se jim podaří zachytit skutečného mimozemšťana.
V létě roku 1979 natáčí skupina studentů amaterský film na kameru Super 8 a stanou se svědky vlakové nehody, při které se z jednoho vagonu něco dostane na svobodu. Nešťastnou náhodou to byl právě vlak převážející přísně tajný náklad z oblasti 51. Krátce po havárii začnou v městečku mizet lidé a místní šerif, který se snaží odhalit pravdu zjišťuje, že na obyvatele číhá mnohem větší hrozba, než si kdokoliv dokázal představit

Režie: J.J. Abrams
Hrají a postavy: Joel Courtney (Joe Lamb), Jessica Tucková (paní Kaznyková), Joel McKinnon Miller (pan Kaznyk), Ryan Lee (Cary), Zach Mills (Preston), Riley Griffiths (Charles)
Scénář: J.J. Abrams
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 23.2.2024 20:00

Recenze filmu Super 8:

Abrams jako reža a producent Spielberg. Z toho nemohl vzniknout špatný film, maximálně popcornovka na jedno shlédnutí a také že to tak je. Prostě paráda scifi žánru, kde doufám, že tento film nezanikne v zapomění, jelikož šlo o prvotřídní podívanou plnou akcí a tajemna! 75%
75% jaroslav.soukup
Vynikající snímek, ze kterého září stará dobrá Spielbergova škola. J.J. Abrams tomu dal veškerou svou energii a tak vznikl akční sci-fi snímek s hororovými prvky, který nenechá na ničem nit suchou. Příběh se rozvíjí přirozeným tempem a tak buduje ponurou atmosféru, která by se téměř dala krájet. Nic se zbytečně neokecává a jde se přímo k věci. Dobrodružství plné zábavné nostalgie má svůj veškerý potenciál. Originálního tu však není vůbec nic. No a co? Tento film dává poctu všem Spielbergovým snímkům které natočil a to se povedlo. U závěrečných titulků je promítnut film, který děti během toho všeho natočili a myslím, že by z něj měl radost i sám Tarantino. J.J. Abrams stále potvrzuje, že takovýto žánr zcela ovládá a je pokračovatelem režisérských legend.
90% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina