Sledovat film Super 8 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Super 8
  Trailer k filmu Super 8   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
J.J. Abrams
Hrají a postavy:
Joel Courtney (Joe Lamb), Jessica Tucková (paní Kaznyková), Joel McKinnon Miller (pan Kaznyk), Ryan Lee (Cary), Zach Mills (Preston), Riley Griffiths (Charles)
Scénář:
J.J. Abrams
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jsou tady.

Joe přijde při tragické události o matku a jeho život se od základů změní. Cítí se ztracený a jeho vztah s otcem, který ztrátu ženy nedokáže přijmout, je na bodu mrazu. Joe se upne na své spolužáky, s nimiž si krátí chvíle natáčením filmu do soutěže mladých amatérů. Jednou z hereček je i Alice, dcera Charlese, s nímž si Joeova matka vyměnila pracovní směnu v osudný den. Při jednom z natáčení je parta svědkem nehody, kdy na koleje vjede auto a vlak po srážce vykolejí. V autě najdou svého učitele biologie, který je nabádá k útěku a tvrdí, že kdo se zmíní o této události, bude zabit i s rodinou. Děti se dají na útěk a Joe při tom sebere podivnou kostku, která vypadla z vagónu patřícímu armádě. Krátce po nehodě vlaku se začnou v městečku dít podivné věci, dochází k výpadkům elektřiny i telefonního spojení, k hromadným krádežím autobaterií, z okolí zmizeli všichni psi a také se pohřešuje několik lidí. Do města brzy vtrhne armáda. Alice je unesena monstrem těsně poté, co se Joeova kostka rozpohybuje, prorazí zeď a zmizí. Brzy vyjde najevo, že armáda vlakem převážela mimozemšťana, který se snaží sestavit svou loď a odjet domů. Vojáci z něj mučením udělali nešťastnou stvůru a učitel chtěl tvorovi pomoci. Joe a jeho přátelé se s mimozemšťanem brzy potkají tváří v tvář.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko