Film Hledání Země Nezemě

Sledovat film
Hledání Země Nezemě
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Příběh plný kouzel a fantazie inspirovaný životem Jamese Barrie, autora dětského hrdiny Petera Pana.
Londýn 1904, film sleduje tvůrčí cestu J.M.Berrieho ke ztvárnění Peter Pana, od jeho první inspirace až po samotnou premiéru filmu v Duke of York's Theater - noc, která změní nejen Barreiho osobní život, ale také životy všech lidí kolem něj. Scénář Davida Maggeho je založen na hře Allena Kneea The Man Who Was Peter Pan.

Žánr: Životopisný, Drama, Rodinný
Režie: Marc Forster
Hrají a postavy: Johnny Depp (Sir James Matthew Barrie), Kate Winsletová (Sylvia Llewelyn Daviesová), Julie Christieová (paní Emma du Maurierová), Radha Mitchellová (Mary Ansell Barrieová), Dustin Hoffman (Charles Frohman), Freddie Highmore (Peter Llewelyn Davies)
Scénář: Allan Knee, David Magee
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko