Marc Forster

producent|režisér|herec|scénárista
Marc Forster
Narozen: Ulm, Bavaria, Německo
Výška: 188 cm
V roce 2001 se zařadil mezi přední hollywoodské režiséry svým filmem Ples příšer, který oslavil velký úspěch u diváků i filmové kritiky. Jeho debutem byl snímek Everything Put Together, na němž se podílel také jako spoluscénárista. Psychologický horor s Radhou Mitchell v hlavní roli měl premiéru v roce 2000 na filmovém festivalu Sundance a přinesl Forsterovi cenu Independent Spirit Award. Jeho teprve druhý film Ples příšer byl nominován na dva Oscary, přičemž jednoho z nich si odnesla Halle Berry za výkon v jeho hlavní roli.

Forster se narodil v Německu a vyrostl ve Švýcarsku. V USA studoval v letech 1990-1993 filmovou školu při New York University. Po natočení dvou krátkých dokumentů pro evropské televize se v roce 1996 přestěhoval do Los Angeles.
Přehrajte si filmy a seriály od Marce Forstera kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály od Marce Forstera připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina