Sledovat film
Billy Elliot
online

Film Billy Elliot
  Trailer k filmu Billy Elliot Trailer
Přehrajte si film Billy Elliot HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 405 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Vyměnil boxerské rukavice za taneční střevíce a vzdor všem a všemu začal tančit. Ve špatnou dobu, na špatném místě... zato s odzbrojující vášní.
Drsný "macho" otec jedenáctiletého Billyho se rozhodne, aby se synek pochlapil, že ho pošle do kurzů boxu v místním sportovním středisku. Billy se snaží proniknout do tajů tohoto drsného sportu, když se ale vedle v sále roztočí sukénky malých budoucích primabalerin, učarován ladností jejich pohybů, zůstává jako přilepený na místě a hlavou mu víří myšlenky typu "co by tomu řekl jeho otec, co by tomu řekl jeho militantní bratr". Touha je ale silnější než on a tak se domluví s paní Wilkinsonovou, která má na starosti baletní potěr, aby ho zařadila mezi dívky. Po krátké době Billy objevil nový svět a bylo jasné, že jeho talent je obrovský a tak na nátlak paní Wilkinsonové zaplatí otec Billymu hodiny na prestižní baletní škole. Neprohloupí...

Žánr: Drama, Komedie, Rodinný
Režie: Stephen Daldry
Hrají a postavy: Jamie Bell (Billy Elliot), Jean Heywoodová (babička), Jamie Draven (Tony Elliot), Gary Lewis (otec), Stuart Wells (Michael Caffrey), Mike Elliot (George Watson)
Scénář: Lee Hall
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 25.7.2022 20:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko