Sledovat film Souboj Titánů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Souboj Titánů
  Trailer k filmu Souboj Titánů   Sledovat 1422 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Režie:
Louis Leterrier
Hrají a postavy:
Sam Worthington (Perseus), Liam Neeson (Zeus), Ralph Fiennes (Hades), Gemma Artertonová (Io), Mads Mikkelsen (Draco), Alexa Davalosová (Andromeda)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Boj mezi muži a bohy opět začíná.

Boj o moc staví muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus - syn boha vychovávaný člověkem - neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem, pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je znišit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia a rozpoutat peklo na zemi. Remake stejnojmenného filmu z roku 1981. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko