Sledovat film Hanna online

Přehrajte si film Hanna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hanna
  Trailer k filmu Hanna   Sledovat Hanna online
Žánr:
akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, thriller
Režie:
Joe Wright
Hrají a postavy:
Saoirse Ronanová (Hanna), Eric Bana (Erik), Vicky Krieps (Johanna Zadeková), Cate Blanchettová (Marissa), Paris Arrowsmith (CIA technik), Jon Macmilla (Lewis)
Země:
USA, Velká Británie, Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Takový nářez jste ještě neviděli.

Hanna je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce - bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině - sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem vychovat z ní dokonalého zabijáka. Její cesta k dospělosti dojde k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostatnou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špionka, která před světem ukrývá vlastní tajemství. Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o své vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství.
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski