Sledovat film Firma online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Firma
  Trailer k filmu Firma   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Mitch McDeere), Jeanne Tripplehornová (Abby McDeereová), Gene Hackman (Avery Tolar), Hal Holbrook (Oliver Lambert), Terry Kinney (Lamar Quinn), Wilford Brimley (William Devasher)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Místo nadějného místa u zavedené firmy čeká mladého právníka smrtelně nebezpečná past.

Mitch je mladý ambiciózní právník. Dostává místo u prestižní mezinárodní advokátní společnosti. On i jeho žena jsou vřele přijati a cítí se jako v ráji. Tento pocit jim však nevydrží dlouho. Mitch postupně odhaluje temné pozadí celé firmy. Tom Cruise a Gene Hackman v hlavních rolích napínavého thrilleru.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski