Sledovat film Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv online

Přehrajte si film Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, zďż˝hady, thriller, mysteriózní Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv na Prima MAX!
  Trailer k filmu Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv   Sledovat Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv online
Žánr:
drama, krimi, zďż˝hady, thriller, mysteriózní
Režie:
Robert Harmon
Hrají a postavy:
Tom Selleck (Chief Jesse Stone), Jane Adamsová (Brianna Lincoln), Reg Rogers (Andrew Lincoln), Viola Davisová (Molly Craneová), Alexis Dzienaová (Candace Penningtonová), Kohl Sudduth (Luther 'Suitcase' Simpson)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
V malém přímořském městečku Paradise v Massachusetts zkušený místní šerif Jesse Stone, který kvůli problémům s pitím přišel o rodinu, vyšetřuje dva případy současně - vraždu a únos. Když dojde během krátké doby k několika stejným vraždám, je Jessemu jasné, že v městečku řádí sérioví vrazi. Jednou z jejich obětí se také stává nová Jesseho přítelkyně Abby Taylor. I když Jesse Stone odhalí identitu pachatelů, nemá proti nim jediný důkaz. Tuší ale, že jednou z příštích obětí má být on sám. Nezbývá tedy než čekat, až vrazi udeří sami.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski