Sledovat film Instinkt online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Instinkt
  Trailer k filmu Instinkt   Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, psychologický, Thriller
Režie:
Jon Turteltaub
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Ethan Powell), Cuba Gooding Jr. (Theo Caulder), Donald Sutherland (Ben Hillard), Maura Tierneyová (Lynn Powellová), George Dzundza (Dr. John Murray), John Ashton (Decks)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Oscarové hvězdy Anthony Hpkins a Cuba Gooding Jr. v dramatu z divoké džungle a temných zákoutí lidské duše.

Úctyhodný antropolog Ethan Powell při výzkumu v africké džungli ubil dva pytláky vraždící jeho oblíbené gorily. Od té doby nepromluvil ani slovo - začal se sám chovat jako gorila. Tragický Powellův případ je z pohledu mladého ambiciózního psychiatra Thea Cauldera jedinečnou příležitostí jak na sebe upozornit ve vědeckých kruzích a s jediným pacientem poskočit hned o několik stupínků v kariéře. Při práci na odborném posudku pro americký soud, který má rozhodnout o antropologově dalším osudu, navštěvuje zhýčkaný psychiatr svého pacienta v nejtvrdším kriminálu. Při společných sezeních, která jsou zpočátku soubojem vůlí dvou silných osobností, se mezi zcela rozdílnými muži začne rodit důvěra přerůstající ve zvláštní přátelství...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski