Sledovat film Instinkt online

Přehrajte si film Instinkt online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Instinkt
  Trailer k filmu Instinkt   Sledovat Instinkt online
Žánr:
Drama, psychologický, Thriller
Režie:
Jon Turteltaub
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Ethan Powell), Cuba Gooding Jr. (Theo Caulder), Donald Sutherland (Ben Hillard), Maura Tierneyová (Lynn Powellová), George Dzundza (Dr. John Murray), John Ashton (Decks)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Oscarové hvězdy Anthony Hpkins a Cuba Gooding Jr. v dramatu z divoké džungle a temných zákoutí lidské duše.

Úctyhodný antropolog Ethan Powell při výzkumu v africké džungli ubil dva pytláky vraždící jeho oblíbené gorily. Od té doby nepromluvil ani slovo - začal se sám chovat jako gorila. Tragický Powellův případ je z pohledu mladého ambiciózního psychiatra Thea Cauldera jedinečnou příležitostí jak na sebe upozornit ve vědeckých kruzích a s jediným pacientem poskočit hned o několik stupínků v kariéře. Při práci na odborném posudku pro americký soud, který má rozhodnout o antropologově dalším osudu, navštěvuje zhýčkaný psychiatr svého pacienta v nejtvrdším kriminálu. Při společných sezeních, která jsou zpočátku soubojem vůlí dvou silných osobností, se mezi zcela rozdílnými muži začne rodit důvěra přerůstající ve zvláštní přátelství...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski