Film
Dvojí hra

Film Dvojí hra
  Trailer  k filmu Dvojí hra
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Přechytračit. Překonat. Přehrát. Převézt. A pak už jen převést prachy.
Claire dříve pracovala pro CIA a Ray pro britskou MI6. Tahat z ohně horké kaštany za neschopné politiky je ale po letech omrzelo, a tak se vrhli do mnohem výdělečnějšího světa průmyslové špionáže. Jejich cílem je využít nepřátelství mezi dvěma korporacemi a ukrást recept na výrobu produktu, který tomu, kdo ho jako první donese na patentový úřad, přinese pohádkové bohatství. Každý se proto nechá zaměstnat v jedné z firem a společně spřádají plán. Jejich nové šéfy není třeba litovat. Howard Tully je bezohledný magnát, který jde za úspěchem přes mrtvoly, Dick Garsik je pro změnu šílený excentrik, jenž se drží na výsluní šílenými kousky, často ležícími za hranicí zákona. Přes bohaté zkušenosti z tajných služeb jsou pro Raye a Claire velmi mocnými soupeři. Navíc se objevil ještě jeden nepřítel, se kterým nepočítali: láska. Vzbouřené hormony způsobí, že k sobě najednou mají mnohem blíž, ale zároveň jeden druhému nevěří ani slovo, což je v situaci, kdy mají spolupracovat, poměrně prekérní. Oba dva straší stejná otázka: Miluje mě, nebo je tohle všechno jen součást plánu?

Originální název:

Duplicity

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Tony Gilroy
Hrají a postavy: Clive Owen (Ray Koval), Julia Robertsová (Claire Stenwicková), Tom Wilkinson (Howard Tully), Paul Giamatti (Richard Garsik), Dan Daily (Garsikův asistent), Lisa Robertsová (Tullyho asistentka)
Scénář: Tony Gilroy
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina