Film
Modrý blesk

Film Modrý blesk
  Trailer  k filmu Modrý blesk
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ukrást diamant v ceně sedmnácti milionů bylo jednodušší, než jej pak vyzvednout z úkrytu.
Miles Logan je lupič džentlmen a profesionál. Bezpochyby by dotáhl do úspěšného konce i poslední krádež diamantu za sedmnáct miliónů dolarů, kdyby se do jeho bandy nevetřel podrazák Deacon. Takhle je Miles rád, že při loupeži nepřišel o život a nakonec vyvázl jen s dvouletým pobytem za mřížemi. K nepřestávajícímu optimismu ho kromě veselé povahy vede i skutečnost, že uloupený diamant na poslední chvíli uschoval ve větrací šachtě čerstvé novostavby. Po návratu z vězení chce vyzvednout lup z úkrytu a nevěří vlastním očím. Na místě nedostavěné budovy stojí zcela nové policejní ústředí. Když se Miles vzpamatuje z prvního šoku, začne hledat způsob, jak se může nepozorovaně dostat do uzavřeného větracího prostoru mezi oddělením vražd a oddělením loupeží…

Originální název:

Blue Streak

Režie: Les Mayfield
Hrají a postavy: Martin Lawrence (Miles Logan), Luke Wilson (Carlson), Peter Greene (Deacon), Dave Chappelle (Tulley), Nicole Ari Parkerová (Melissa Greenová), Graham Beckel (Rizzo)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina