Sledovat film Před svatbou ne! online

Přehrajte si film Před svatbou ne! HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi, romantický Před svatbou ne! na Prima MAX!
  Trailer k filmu Před svatbou ne!   Sledovat Před svatbou ne! online
Žánr:
komedie, krimi, romantický
Režie:
David Mirkin
Hrají a postavy:
Sigourney Weaverová (Angela Nardinová), Jennifer Love Hewittová (Wendy), Ray Liotta (Dean Cumanno), Jason Lee (Jack Withrowe), Anne Bancroftová (Gloria Vogalová), Jeffrey Jones (Pan Appel)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Zlomí vám srdce a seberou peněženku.

Angela Nardino právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi. Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy. Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 30 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Conners a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski