Sledovat film
Bourneův odkaz
online

Film Bourneův odkaz
  Trailer k filmu Bourneův odkaz Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nikdy nebyl jen jeden.
V Bourneovu ultimátu agent Jason Bourne zlikvidoval tajný a kontroverzní vládní program společně s jeho tvůrci. Šlo však jen o špičku ledovce, pod níž se ukrývá mnohem sofistikovanější systém tajných operací, kterému šéfuje Byer. Chladnokrevného profíka události kolem Jasona Bournea rozhodně nenechávají chladným, a tak se pro jistotu rozhodne bezpečně pohřbít podobný program dřív, než mu taky přeroste přes hlavu. K jeho smůle však jinak precizní čistící operaci přežije právě Aaron Cross a také vědkyně Marta Shearin, která měla na starost jeho vědeckou část. Ti dva se navíc spojí a to je pro Byera smrtící hrozba, mnohem větší než ta, kterou představuje Bourne. Cross je taky z pořádně nepoddajného materiálu a oproti Jasonovi má tu výhodu, že si všechno pamatuje.

Režie: Tony Gilroy
Hrají a postavy: Jeremy Renner (Aaron Cross), Scott Glenn (Ezra Kramer), Stacy Keach (Retired Adm. Mark Turso USN), Edward Norton (Retired Col. Eric Byer USAF), Donna Murphyová (Dita Mandy), Michael Chernus (Arthur Ingram)
Scénář: Tony Gilroy, Dan Gilroy
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 3.8.2022 23:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko