Film
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Film Mission: Impossible - Ghost Protocol
  Trailer  k filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Mission: Impossible - Ghost Protocol

Bez plánu. Bez podpory. Bez šance.
Ethan Hunt byl spolu se všemi ostatními členy odvolán z IMF - agentura byla obviněna z teroristického bombového útoku na Kreml a prezident vyhlásil ‚Ghost Protocol‘. Nemají žádné kontakty ani prostředky, přesto jsou rozhodnuti očistit jméno agentury a zabránit dalším útokům. A aby toho nebylo málo, Ethan je nucen spolupracovat s týmem kolegů, kteří jsou na útěku a jejichž pohnutky k operaci mu nejsou úplně jasné.

Režie: Brad Bird
Hrají a postavy: Tom Cruise (Ethan Hunt), Paula Pattonová (Jane Carterová), Simon Pegg (Benji Dunn), Jeremy Renner (William Brandt), Michael Nyqvist (Kurt Hendricks), Vladimír Mashkov (Anatoly Sidorov)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: TV4

Recenze filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol:

Od tohoto pokračování klasické Mission Impossible se nedalo čekat ani nic jiného- spousta mrtvol, chytrých triku, akce a samozřejmě hlavní hrdina Tom Cruise musí všechno přežít a zachránit :-D Čím jsem byla naopak velmi potěšena a to je důvod i pro vyšší hodnocení, protože jinak to opravdu nebylo nic extra, jsou čeští herci v menších rolích :thumbsup: Super, že dostali takovou příležitost a zahráli si v americkém velkofilmu.
70% PTeen
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina