Film Mission: Impossible - Ghost Protocol

Sledovat film
Mission: Impossible - Ghost Protocol
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bez plánu. Bez podpory. Bez šance.
Ethan Hunt byl spolu se všemi ostatními členy odvolán z IMF - agentura byla obviněna z teroristického bombového útoku na Kreml a prezident vyhlásil ‚Ghost Protocol‘. Nemají žádné kontakty ani prostředky, přesto jsou rozhodnuti očistit jméno agentury a zabránit dalším útokům. A aby toho nebylo málo, Ethan je nucen spolupracovat s týmem kolegů, kteří jsou na útěku a jejichž pohnutky k operaci mu nejsou úplně jasné.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie: Brad Bird
Hrají a postavy: Tom Cruise (Ethan Hunt), Paula Pattonová (Jane Carterová), Simon Pegg (Benji Dunn), Jeremy Renner (William Brandt), Michael Nyqvist (Kurt Hendricks), Vladimír Mashkov (Anatoly Sidorov)
Scénář: Josh Appelbaum, André Nemec, Bruce Geller
Země: USA, Spojené arabské emiráty
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko