Sledovat film Mission: Impossible - Ghost Protocol online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mission: Impossible - Ghost Protocol
  Trailer k filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol   Sledovat 1422 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Brad Bird
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Ethan Hunt), Paula Pattonová (Jane Carterová), Simon Pegg (Benji Dunn), Jeremy Renner (William Brandt), Michael Nyqvist (Kurt Hendricks), Vladimír Mashkov (Anatoly Sidorov)
Země:
USA, Spojené arabské emiráty
Rok výroby:
2011
Popis:
Bez plánu. Bez podpory. Bez šance.

Ethan Hunt byl spolu se všemi ostatními členy odvolán z IMF - agentura byla obviněna z teroristického bombového útoku na Kreml a prezident vyhlásil ‚Ghost Protocol‘. Nemají žádné kontakty ani prostředky, přesto jsou rozhodnuti očistit jméno agentury a zabránit dalším útokům. A aby toho nebylo málo, Ethan je nucen spolupracovat s týmem kolegů, kteří jsou na útěku a jejichž pohnutky k operaci mu nejsou úplně jasné.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko