Sledovat film
Mission: Impossible Národ Grázlů
online

Film Mission: Impossible Národ Grázlů
  Trailer k filmu Mission: Impossible Národ Grázlů Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zoufalá doba. Zoufalé činy.
Ethan Hunt je zvyklý vyrážet na mise, jejichž úspěšné splnění je nemožné. Státním úředníkům se poněkud zajídají neortodoxní pracovní metody tajné vládní služby IMF, proto ji rozpustí a jejího šéfa Ethana Hunta chtějí hnát k zodpovědnosti. Mezitím se začíná o slovo hlásit mýtická organizace Syndikát, jejímiž členy jsou zběhlí tajní agenti. Jejím cílem je prostřednictvím řízených teroristických útoků zavést trochu jiný světový pořádek. Ačkoliv Hunt nemá pro akci proti Syndikátu oficiální pověření a pohybuje se v ilegalitě, shromáždí své zkušené parťáky a pokusí se tyto profesionální teroristy zastavit. Pomáhá mu i krásná britská agentka Ilsa Faust, která má jedinou vadu na kráse - nedá se jí úplně věřit, protože dost možná pracuje pro druhou stranu.

Hrají a postavy: Tom Cruise (Ethan Hunt), Jeremy Renner (William Brandt), Simon Pegg (Benji Dunn), Rebecca Fergusonová (Ilsa Faustová), Ving Rhames (Luther Stickell), Sean Harris (Solomon Lane)
Země: USA, Hong Kong, Čína
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 8.10.2022 17:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська