Film
Mission: Impossible - Národ grázlů

Film Mission: Impossible - Národ grázlů
  Trailer  k filmu Mission: Impossible - Národ grázlů
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zoufalá doba. Zoufalé činy.
Ethan Hunt je zvyklý vyrážet na mise, jejichž úspěšné splnění je nemožné. Státním úředníkům se poněkud zajídají neortodoxní pracovní metody tajné vládní služby IMF, proto ji rozpustí a jejího šéfa Ethana Hunta chtějí hnát k zodpovědnosti. Mezitím se začíná o slovo hlásit mýtická organizace Syndikát, jejímiž členy jsou zběhlí tajní agenti. Jejím cílem je prostřednictvím řízených teroristických útoků zavést trochu jiný světový pořádek. Ačkoliv Hunt nemá pro akci proti Syndikátu oficiální pověření a pohybuje se v ilegalitě, shromáždí své zkušené parťáky a pokusí se tyto profesionální teroristy zastavit. Pomáhá mu i krásná britská agentka Ilsa Faust, která má jedinou vadu na kráse - nedá se jí úplně věřit, protože dost možná pracuje pro druhou stranu.

Originální název:

Mission: Impossible - Rogue Nation

Hrají a postavy: Tom Cruise (Ethan Hunt), Jeremy Renner (William Brandt), Simon Pegg (Benji Dunn), Rebecca Fergusonová (Ilsa Faustová), Ving Rhames (Luther Stickell), Sean Harris (Solomon Lane)
Země: USA, Hong Kong, Čína
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: HBO2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina