Film
Bourneův odkaz

Film Bourneův odkaz
  Trailer  k filmu Bourneův odkaz
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Bourneův odkaz

Nikdy nebyl jen jeden.
Bourneův odkaz navazuje na závěr Bourneova ultimáta. Veřejnost se dozvěděla o projektu Threadstone, a tak se ho příslušná vládní organizace rozhodne komplet zlikvidovat. A to doslova, nájemní zabijáci vraždí jednoho po druhém všechny agenty i další osoby, které o projektu věděli. A Aaron Cross je jedním z cílů. Jenomže se nehodlá vzdát bez boje, a tak se vydává na útěk společně s doktorkou genetiky, jež se podílela na vylepšování jednotlivých agentů.

Originální název:

The Bourne Legacy

Režie: Tony Gilroy
Hrají a postavy: Jeremy Renner (Aaron Cross), Scott Glenn (Ezra Kramer), Stacy Keach (Retired Adm. Mark Turso USN), Edward Norton (Retired Col. Eric Byer USAF), Donna Murphyová (Dita Mandy), Michael Chernus (Arthur Ingram)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina