Seriál Ulice

Sledovat seriál
Ulice
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ulice online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 134 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1313 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál. Budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další.

Žánr: Rodinný
Režie: Dušan Klein, Martin Kopp, Dan Wlodarczyk, Jiří Andrle, Stanislav Sládeček, Ondřej Kepka
Hrají a postavy: Ilona Svobodová (Jitka Farská), Adrian Jastraban (Bedrich Liska), Patricie Solaříková (Tereza Jordánová), Dan Brown (Henry Rettig), Jaroslava Obermaierová (Vilma Nyklová), Václav Svoboda (Lumír Nykl)
Scénář: Jindriska Mendozová, Jakub Rezny, Katerina Savlikova, Eva Taubrova, Lucie Trmikova, Egon Tobiáš
Země: Česká republika
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 52 %

Seznam epizod

(3315) Ulice - sledovat
(3316) Ulice - sledovat
(3317) Ulice - sledovat
(3318) Ulice - sledovat
(3319) Ulice - sledovat
(3320) Ulice - sledovat
(3321) Ulice - sledovat
(4126) Ulice - sledovat
(4127) Ulice - sledovat
(4128) Ulice - sledovat
(4129) Ulice - sledovat
(4130) Ulice - sledovat
(4131) Ulice - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko