Sledovat seriál Ulice online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ulice online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1545 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Ulice
  Sledovat Ulice online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Rodinný
Režie:
Dušan Klein, Martin Kopp, Dan Wlodarczyk, Jiří Andrle, Stanislav Sládeček, Ondřej Kepka
Hrají a postavy:
Ilona Svobodová (Jitka Farská), Adrian Jastraban (Bedrich Liska), Patricie Solaříková (Tereza Jordánová), Dan Brown (Henry Rettig), Jaroslava Obermaierová (Vilma Nyklová), Václav Svoboda (Lumír Nykl)
Scénář:
Jindriska Mendozová, Jakub Rezny, Katerina Savlikova, Eva Taubrova, Lucie Trmikova, Egon Tobiáš
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál. Budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Nova Gold Nova Gold Archív a všechna videa pořadů televize Nova Gold online
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko