Sledovat film
Po čem ženy touží
online

Film Po čem ženy touží
  Trailer k filmu Po čem ženy touží Trailer
Přehrajte si film Po čem ženy touží HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 534 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

On ví, co si Ony myslí. Skvělý Mel Gibson v komedii z prostředí reklamního byznysu
Nick Marshall je chamtivý šovinistický hlupák, zaměstnaný ve velmi dobře prosperující reklamní agentuře v Chicagu, kterou vede Dan Vanamaker. Ženy jsou pro něj převážně jako tmel v jeho rukou, což podporuje jeho přesvědčení, že je schopen se vmanévrovat do ženské atmosféry. Je přesvědčen, že jedině on má nárok na uvolněné místo kreativního ředitele v agentuře. Ale "jeho" místo, k Nickově velkému překvapení a zklamání, dostává Darcy Maguire, ambiciózní kariéristická žena, která, zdá se, je předurčena být v neustálém konfliktu s egoistickým Nickem. Po nehodě v koupelně, /Nick zasažen elektrickým proudem spadne do vany/, ráno objeví že má schopnost poslouchat, co si ženy myslí. Jeho služebná se nepošklebovala, jako obvykle, dokonce ani jeho vrátná mu slovně nelichotí, jaké má krásné pozadí. To je, co si tyto ženy myslí, co je uloženo jen v jejich hlavách. Zpočátku je Nick poměrně zděšen, ale brzy je rozverně vzrušen představou, že zná všechno, co je ukryto v ženském mozku. A to se velmi hodí v přítomnosti kolegyně Darcy. Náhle dva rivalové jsou spojenci.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Nancy Meyers
Hrají a postavy: Mel Gibson (Nick Marshall), Helen Huntová (Darcy McGuireová), Marisa Tomeiová (Lola), Alan Alda (Dan Wanamaker), Ashley Johnsonová (Alexandra Marshallová), Mark Feuerstein (Morgan Farwell)
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 2.7.2022 21:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko