Seriál
Panství Downton

Seriál Panství Downton
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Válka změní vše
Pletichy, romance a tužby členů aristokratické rodiny i jejich služebnictva na pozadí doby velkých změn před první světovou válkou.

Originální název:

Downton Abbey

Hrají a postavy: Hugh Bonneville (Robert Crawley Earl of Grantham), Laura Carmichael (Edith Crawley), Jim Carter (Carson), Brendan Coyle, Michelle Dockery (Lady Mary Crawley), Joanne Frogatt (služka Anna)
Rok výroby: 2010-2015
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: Nova Lady

Recenze seriálu Panství Downton:

Velice pěkný seriál. Bohužel to není Frago, Sherlock, nebo The Killing, které mám velice ráda, ale ani to není nic k zahození. Ti, kteří mají rádi spíš romantiku a intriky ho určitě ocení. Já jsem bohužel spíš na detektivní seriály. I tak moc pěkný seriál a celkem jsem si ho i užila.
80% Katy86
Panství Downton je dalším z produktů britské televizní tvorby, která je pro mne ta z nejlepších! V historii podobných seriálů této britské televize vždy dominovala kvalitní produkce ve všech bodech! Tvůrci tohoto žánru mají vždy co nabídnout a pokaždé si zaslouží obrovskou pozornost a obdiv! Jsem nadšena, že mohu tento jedinečný a úžasný seriál vidět v televizi. Alena.
100% dona6
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina