Film Ve znamení lásky

Sledovat film
Ve znamení lásky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Travis Shaw je sukničkář, který si myslí, že vážný vztah by zničil jeho pohodový životní styl. Gabby Hollandová je divoká studentka medicíny, která se chystá usadit se svým dlouholetým přítelem Ryanem. Osud je spojí, když se Gabby přistěhuje do sousedství k Travisovi, což mezi nimi vyvolává neodolatelnou přitažlivost, která jim převrátí životy vzhůru nohama. Jak je pouto silnější, tento nepravděpodobný pár se musí rozhodnout, jak daleko jsou až ochotni zajít, aby udrželi naději na jejich vzájemnou lásku při životě.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Ross Katz
Hrají a postavy: Benjamin Walker (Travis Parker), Teresa Palmerová (Gabby Holland), Maggie Graceová (Stephanie Parker), Alexandra Daddario (Monica), Tom Wilkinson (Dr. Shep), Tom Welling (Ryan)
Scénář: Bryan Sipe
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko