Film Zamilovaný Shakespeare

Sledovat film
Zamilovaný Shakespeare
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Od Romea a Ethel, dcery pirátovy k Romeovi a Julii , aneb jak marná lásky snaha plná omylů vede k tomu, že konec vše napraví.
Londýnský dramatik Will Shakespeare má napsat novou hru a nutně potřebuje inspiraci. Tu nachází ve chvíli, když se nečekaně setká s půvabnou Lady Violou, která tolik miluje divadlo, že se vydává za muže, aby si mohla zahrát. Z lásky na první pohled se rozhoří osudový vztah, do něhož se zaplete i sama královna Alžběta I. , a vznikne hra Romeo a Julie, která má obrovský úspěch. Milenci se však musí rozejít, neboť Viola je proti své vůli provdána a Will už je ženatý. Dokonale rozehraný, důmyslný a vtipný příběh těží i z dalších Shakespearových děl, ale především nabízí skvělou barvitou podívanou, která okouzlí a potěší srdce každého filmového diváka.

Žánr: Komedie, Drama, Historický, Romantický
Režie: John Madden
Hrají a postavy: Geoffrey Rush (Philip Henslowe), Tom Wilkinson (Hugh Fennyman), Steve O'Donnell (Lambert), Tim McMullan (Frees), Joseph Fiennes (Will Shakespeare), Steven Beard (Makepeace - the Preacher)
Scénář: Marc Norman, Tom Stoppard
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko