Sledovat film Zamilovaný Shakespeare online

Přehrajte si film Zamilovaný Shakespeare online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Zamilovaný Shakespeare online
Žánr:
drama, historický, komedie, romantický
Režie:
John Madden
Hrají:
Geoffrey Rush (Philip Henslowe), Tom Wilkinson (Hugh Fennyman), Steve O'Donnell (Lambert), Tim McMullan (Frees), Joseph Fiennes (Will Shakespeare), Steven Beard (Makepeace - kněz)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1998
Popis:
Od Romea a Ethel, dcery pirátovy k Romeovi a Julii , aneb jak marná lásky snaha plná omylů vede k tomu, že konec vše napraví.

Londýnský dramatik Will Shakespeare má napsat novou hru a nutně potřebuje inspiraci. Tu nachází ve chvíli, když se nečekaně setká s půvabnou Lady Violou, která tolik miluje divadlo, že se vydává za muže, aby si mohla zahrát. Z lásky na první pohled se rozhoří osudový vztah, do něhož se zaplete i sama královna Alžběta I. , a vznikne hra Romeo a Julie, která má obrovský úspěch. Milenci se však musí rozejít, neboť Viola je proti své vůli provdána a Will už je ženatý. Dokonale rozehraný, důmyslný a vtipný příběh těží i z dalších Shakespearových děl, ale především nabízí skvělou barvitou podívanou, která okouzlí a potěší srdce každého filmového diváka.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.