Sledovat film
Sing Street
online

Film Sing Street
  Trailer  k filmu Sing Street
Přehrajte si film Sing Street HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 491 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Sing Street

Věčný příběh o tom, že za vznikem každé kapely stojí půvabná dívka.
Chlapec vyrůstající v Dublinu v 80. letech unikl svému napjatému rodinnému životu tím, že založil skupinu, která zapůsobila na tajemnou dívku, kterou má rád.

Režie: John Carney
Hrají a postavy: Ferdia Walsh-Peelo (Conor), Kelly Thornton (Ann), Maria Doyle Kennedyová (Penny), Jack Reynor (Brendan), Aidan Gillen (Robert), Ian Kenny (Barry)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 5.12.2023 17:00

Recenze filmu Sing Street:

Těžko se věří tomu, že se nejedná o žádný životopisný film, protože je to tak natočené, ale jsem si jistá, že nějakou inspiraci režisér a tvůrci filmu v hudebních skupinách našli. Všechny hudební skupiny přece začínali podobně, že? Příběh krásně šlapal od začátku do konce, bavila jsem se, skvělá hudba, super nápad. Hlavní postava mi byla velmi sympatická, stejně tak i Raphina. A konec se mi zdál vážně snový.
80% Streeper
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina