Sledovat film
Jerry Maguire
online

Film Jerry Maguire
  Trailer k filmu Jerry Maguire Trailer
Přehrajte si film Jerry Maguire online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Všichni ho milovali... Všichni se na něj vykašlali. A teď začíná druhá část jeho života. Láska, milionové honoráře a Tom Cruise jako sportovní agent na dobré cestě.
Tom Cruise září jako Jerry Maguire, sportovní agent, který zažívá životní krizi. Když se vší parádou přichází o práci i o přítelkyni, jeho osobní i profesionální kariéra se rázem ocitá na úplném dnu. Pak do jeho života i do jeho srdce vstupuje svobodná matka a Jerry si uvědomuje, že ho čeká to nejtěžší vyjednávání v životě. V sázce je totiž srdce ženy, kterou doopravdy miluje.

Režie: Cameron Crowe
Hrají a postavy: Tom Cruise (Jerry Maguire), Cuba Gooding Jr. (Rod Tidwell), Renée Zellwegerová (Dorothy Boyd Maguireová), Kelly Prestonová (Avery Bishopová), Jerry O'Connell (Frank Cushman), Jay Mohr (Bob Sugar)
Scénář: Cameron Crowe
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська