Sledovat film Co ta holka chce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Co ta holka chce
  Trailer k filmu Co ta holka chce   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Romantický
Režie:
Dennie Gordon
Hrají a postavy:
Amanda Bynesová (Daphne Reynoldsová), Colin Firth (Henry Dashwood), Kelly Prestonová (Libby Reynoldsová), Eileen Atkinsová (Jocelyn Dashwoodová), Anna Chancellorová (Glynnis Payne), Jonathan Pryce (Alistair Payne)
Scénář:
William Douglas-Home, Jenny Bicks, Elizabeth Chandler
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Bláznivá romantická komedie o hledání otce a životní lásky.

V životě Daphne Reynoldsové je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood, který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou ...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko