Sledovat film Zakázané království online

Přehrajte si film Zakázané království HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, romantickďż˝, akční, dobrodružný, romantický Zakázané království na Prima Cool!
  Trailer k filmu Zakázané království   Sledovat Zakázané království online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, romantickďż˝, akční, dobrodružný, romantický
Režie:
Rob Minkoff
Hrají a postavy:
Jet Li (Lan Cai He), Michael Angarano (Lu Yan), Jackie Chan (Jason Williams), Yifei Liu (Golden Sparrow), Collin Chou (Jade Warlord), Juana Collignon (vrah)
Země:
USA, Čína
Rok výroby:
2008
Popis:
Nebezpečná cesta. Neznámá země. Neuvěřitelné dobrodružství.

Sedmnáctiletý Jason Tripitikas má stěny ložnice pokryté plakáty hvězd kung fu filmů. Často sní o Opičím králi a je stálým zákazníkem v obchodě v čínské čtvrti, který provozuje podivný slepý stařec, zvaný Starý Hop, kde nakupuje levná DVD s kung fu filmy. Jednoho dne tam objeví hůl bo, zdobenou figurkou opice, přesně takovou, jakou v jeho snech užívá Opičí král. Hop mu prozradí, že hůl není na prodej, protože je v obchodě už přes sto let. Měl si pro ni dojít kdosi, kdo ji vrátí jejímu právoplatnému majiteli, ale nikdo si ji doteď nevyzvedl. O něco později donutí banda pouličních výtržníků Jasona, aby jim pomohl vloupat se do Hopova obchodu. Jeden z nich Starého Hopa postřelí. Umírající Hop vtiskne Jasonovi hůl do ruky a požádá ho, aby ji vrátil jejímu majiteli. Jason při úprku před střelcem spadne ze střechy a hůl přitom pevně svírá v rukou. Když se probere, zjistí, že se společně s holí ocitl ve vesnici ve staré Číně. A záhy zjišťuje, že jejím majitelem skutečně není nikdo jiný než Opičí král, vězněný Nefritovým válečníkem, a vydává se na strastiplnou cestu za jeho záchranou a naplněním Hopova posledního přání.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski