Sledovat film X-Men 3: Poslední vzdor online

Přehrajte si film X-Men 3: Poslední vzdor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film X-Men 3: Poslední vzdor
  Trailer k filmu X-Men 3: Poslední vzdor   Sledovat X-Men 3: Poslední vzdor online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Brett Ratner
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Wolverine), Halle Berryová (Storm), Ian McKellen (Magneto), Patrick Stewart (profesor X), Famke Janssenová (Phoenix), Anna Paquinová (Rogue)
Země:
Kanada, USA, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Rozhodující souboj.

Ve filmu X-Men: Poslední vzdor, který je závěrečnou kapitolou této filmové trilogie, ohrožuje vývoj světových dějin "lék", jenž dokáže proměnit mutanty v obyčejné lidské bytosti. Mutanti mají poprvé možnost zvolit si svou budoucnost: buď si mohou zachovat svou výjimečnost, která je však příčinou jejich izolace a odcizení od ostatních, nebo se svých schopností vzdát a stát se normálními lidmi. Protichůdné názory vůdců mutantů Charlese Xaviera, který hlásá toleranci, a Magneta, podle nějž přežívají jen ti nejsilnější, jsou podrobeny poslední zkoušce - rozpoutají válku, která má všechny války definitivně ukončit.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski