Patrick Stewart

herec|producent|režisér
Patrick Stewart - Star Trek IX: Vzpoura
Patrick Stewart - Star Trek IX: Vzpoura
Narozen: 13.7.1940, Mirfield, Yorkshire, Anglie, Velká Británie (82 let)
Výška: 178 cm
Rodné jméno: Patrick Hewes Stewart
Znovu se ujal své role mentora upoutaného na invalidní vozík z filmu X-Men, světově uznávaného schopného telepata.

Stewart se vrátil rolí kapitána Jean - Luc Picarda v poslední epizodě fenomenálně úspěšné filmu "Star Trek:Nemesis.". Hraje a produkuje film "Lev v zimě," pro televizi a hraje v londýnském divadelním představní "The Master Builder."

Stewart propůjčil hlas postavě faraona Setiho animovaném filmu "The Prince of Egypt" a hlas Krále Goobota v mimořádně úspěšném počítačově animovaném filmu Nickelodeon Movies "Jimmy Neutron: Boy Genius."

Mezi jeho filmy patří "Jeffrey," "Hedda," "Dune," "Excalibur," "L.A.Story," a mnoho dalších.

Steward získal nominaci na Screen Actors Guild Award za svůj výkon ve filmu Ebenezera Scroogeho "A Christmas Carol", který produkoval s Robertem Halmim pro Hallmark Entertainment. Více

Byl poctěn nominacemi na Emmy a na Zlatý globus v kategorii nejlepšího herce v dramatickém seriálu nebo miniseriálu za svou roli kapitána Ahaba v americkém televizním filmu "Moby Dick," kde hrají také Gregory Peck a Henry Thomas.

V lednu 2000 , hrál Stewart v divadelní produkci Arthura Millera "The Ride Down Mt.Morgan" (nominace na cenu Tony) a v roce 1998 hrál "Othella" v Shakespeare Theatre ve Washington, D.C.

V roce 1993 získal Stewart cenu Grammy za namluvení alba pro děti, "Prokofjev: Peter and the Wolf." Méně
Přehrajte si filmy s Patrickem Stewartem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 359 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

filmy s Patrickem Stewartem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська