Sledovat film Witajcie w dżungli online

Přehrajte si film Witajcie w dżungli online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie Witajcie w dżungli na Polsat!
  Trailer k filmu Witajcie w dżungli   Sledovat Witajcie w dżungli online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie
Režie:
Peter Berg
Hrají a postavy:
The Rock (Beck), Seann William Scott (Travis), Rosario Dawsonová (Mariana), Christopher Walken (Hatcher), Ewen Bremner (Declan), Jon Gries (Harvey)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Vydejte se hledat Helldorado.

V drsné a nelítostné městské džungli jménem Los Angeles žije Beck - muž, který je ochoten použít jakékoliv prostředky k tomu, aby získal věc, pro kterou ho jeho klient poslal. Ať už jde o pozdní platbu nebo vzácný prsten, Beck nedělá rozdíly a dle svého hesla tak ať už to máme za sebou se za pomocí fyzické síly snaží práci co nejdříve dokončit. Beck nikdy nevyhledává potíže a jen velmi nerad je dělá ostatním. Naneštěstí je řešení potíží právě to, kvůli čemu si jej lidé najímají a Becka čeká poslední velký problém, který musí vyřešit, aby mohl svůj dosavadní styl života konečně hodit za hlavu. A stejně jako amazonská džungle, do které je vyslán svůj poslední úkol splnit, je jeho úloha velmi spletitá.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.