Sledovat film Piráti z Karibiku: Na konci světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Piráti z Karibiku: Na konci světa
  Trailer k filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Mysteriózní
Režie:
Gore Verbinski
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Jack Sparrow), Geoffrey Rush (kapitán Hector Barbossa), Orlando Bloom (Will Turner), Keira Knightleyová (Elizabeth Swannová), Jack Davenport (Norrington), Bill Nighy (Davy Jones)
Scénář:
Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie, Jay Wolpert
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Třetí pirátské dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa

V pokračování filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera a Elizabeth Swannovou v okamžiku, kdy se přidali ke kapitánu Barbossovi a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi, aby ho osvobodili z pasti ve skříňce Davyho Jonese, která mu zatemňuje mysl - zatímco stašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po Sedmi mořích. Proplouvají podvodem, zradou i divokými vodami a musí se dostat až na exotický Singapur a postavit se prohnanému čínskému pirátovi Sao Fengovi. Nyní směřují až na samý konec země, kde si každý musí nakonec vybrat stranu, na kterou se postaví v konečné, obrovské bitvě - v sázce totiž nejsou pouze jejich životy a osudy, ale i sama budoucnost způsobu života pirátů, kteří milují svobodu.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko