Sledovat film Piráti z Karibiku: Na konci světa online

Přehrajte si film Piráti z Karibiku: Na konci světa HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, komedie, záhady Piráti z Karibiku: Na konci světa na Nova!
  Trailer k filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa   Sledovat Piráti z Karibiku: Na konci světa online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, komedie, záhady
Režie:
Gore Verbinski
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Jack Sparrow), Geoffrey Rush (kapitán Hector Barbossa), Orlando Bloom (Will Turner), Keira Knightleyová (Elizabeth Swannová), Jack Davenport (Norrington), Bill Nighy (Davy Jones)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Třetí pirátské dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa

V pokračování filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera a Elizabeth Swannovou v okamžiku, kdy se přidali ke kapitánu Barbossovi a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi, aby ho osvobodili z pasti ve skříňce Davyho Jonese, která mu zatemňuje mysl - zatímco stašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po Sedmi mořích. Proplouvají podvodem, zradou i divokými vodami a musí se dostat až na exotický Singapur a postavit se prohnanému čínskému pirátovi Sao Fengovi. Nyní směřují až na samý konec země, kde si každý musí nakonec vybrat stranu, na kterou se postaví v konečné, obrovské bitvě - v sázce totiž nejsou pouze jejich životy a osudy, ale i sama budoucnost způsobu života pirátů, kteří milují svobodu.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.